Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 198,00 zł.

Kolorowe i pachnące świeczki sojowe marki Winter Bee Candles.

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziemy na to, co jemy, muzykę, której słuchamy, to, jak wyglądają nasze domy, nasze ciała i nasze ubrania. Ale co z tym, jak pachną przestrzenie, w których przebywamy najdłużej: nasze domy, nasze biura, nasze samochody?

Wierzę, że zapach odgrywa kluczową rolę w naszych codziennych doświadczeniach i ma decydujący wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. Chcę Ci pomóc wykorzystać magię niestandardowego zapachu, aby stworzyć wrażenia zapewniające maksymalną przyjemność i odprężenie.

Zdziwisz się, jak świadome użycie naturalnych świec zapachowych może uprzyjemnić Twoje codzienne życie.

Zapalanie własnej pachnącej świecy to wyjątkowo relaksująca czynność, idealne dopełnienie wieczoru z dobrą książką, kocem na kolanach i kubkiem ulubionej herbaty. W mojej idealnej wizji jest jeszcze puchaty, mruczący kot, najlepiej rudy ;)

 

Świece sojowe

  • nowość
  • nowość

Winter Bee Candles to mała manufaktura w centrum Mikołowa.

Wosk sojowy w świecach Winter Bee Candles nie wydziela szkodliwych czy rakotwórczych substancji w czasie palenia, jest bezpieczny dla skóry, stąd wiele kosmetyków pielęgnacyjnych ma go w swoim składzie. Opary właściwie palonej świecy sojowej są bezpieczne dla zdrowia oraz nie przyczyniają się do zanieczyszczeń środowiska czy podrażnienia układu oddechowego. Temperatura spalania wosku sojowego jest o wiele niższa niż parafiny, przez co świeca pali się wolniej i starcza nam na o wiele dłuższy czas, a ewentualne zabrudzenia można zmyć gorącą wodą z mydłem.

Produkty powstałe na bazie wosku sojowego nie zawierają pestycydów, substancji uzdatniających, benzenu i toluenu (będącego składnikiem świec parafinowych, będących pochodną ropy naftowej).

Świece Winter Bee są produkowane z wosku sojowego, zawierają olejki zapachowe i barwniki przeznaczone do świec. Nasze świece są owocem wielotygodniowych prób i testów. Nie jest to produkt masowej produkcji - każda świeczka z Winter Bee Candles jest produkowana ręcznie od A do Z: topienie wosku, czyszczenie słoiczków, przyklejanie knotów, odważanie wosku, pilnowanie temperatury, mieszanie olejków i barwników, rozlewanie mieszaniny do słoiczków, przycinanie knotów. Nawet projekt etykiet i ich naklejanie jest również wykonywane przez nas. Każda świeca Winter Bee, która dociera do Ciebie, przeszła przez moje ręce - stworzyłam ją, testowałam i zapakowałam, a następnie nadałam w paczkomacie.

Ode mnie - dla Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl