Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty 24/7) już od 198,00 zł.
O Winter Bee Candles

Witam Cię serdecznie w sklepie Winter Bee Candles!

Marka Winter Bee powstała w lipcu 2020 r. z zamiłowania do świec zapachowych i chęci tworzenia własnych kompozycji. 

Nasze świece są w całości produkowane ręcznie - od stopienia wosku, skomponowanie autorskich nut zapachowych, mieszanie wosków z zapachami i barwnikami, wklejanie knotów, zalewanie świec, projekt i naklejanie etykiet, pakowanie wysyłek - wszystkie te czynności są wykonywane osobiście przeze mnie. W naszej manufakturze powstają kolorowe świece i zapachowe woski sojowe, zalewane w pojemnikach.

W produkcji świec pomaga mi cała moja rodzina i cztery nasze koty:

  • Mr Maniek "Bullet Claw" Grumpyboi,
  • Lady Grey "PewPew" Strangefoot,
  • Princess Hera "Baby Face" Fluffington,
  • Mr Truffles "No Fucks Given" Gingerbum.

To również z ich powodu rozpoczęłam poszukiwania bezpiecznych świec - koty są częścią naszego życia i towarzyszą nam na każdym kroku. Palenie świec nie powinno wpływać na zdrowie naszych futrzanych przyjaciół. 

Jak widać na zdjęciach poniżej, te cztery łobuzy nie garną się do roboty, za to rozrabiają na potęgę. Na szczęście nie interesuje ich wosk (jeszcze!).

Oto nasz koci gang:

 Maniek z Winter Bee Candles Lady Grey
 Trufelek z Winter Bee Candles Princess Hera "Baby face" Fluffington

Początki.

Prywatnie od lat szukałam świec, które pachną dobrze przez cały czas, nie tylko w sklepie, a do tego takich, które nie wywołają u mnie ataku astmy czy migreny. To jak poszukiwanie skarbu na końcu tęczy. Oczywiście istnieją takie świece, ale są robione przez ogromne korporacje, które już dawno straciły bezpośredni kontakt z klientem. A ja chciałam świeczek od lokalnej społeczności! W końcu podjęłam nieśmiałe próby stworzenia świecy spełniającej moje oczekiwania. Po początkowej euforii przyszedł czas otrzeźwienia – nie zdawałam sobie sprawy, ile tygodni zajmują testy każdej świecy, ile trzeba zdobyć dokumentów dla legalnej sprzedaży i jak trudny jest to biznes. Do tego wybór opakowań, projekt etykiet, budowa sklepu internetowego, zdjęcia produktów, wymyślanie nazw – wszystko w moich rękach. Z drugiej strony - czy to nie wspaniałe? Nic chyba nie daje większej satysfakcji niż budowanie czegoś z niczego – tworzenie własnej marki.

W końcu wypuściłam w świat moje pierwsze świeczki, na początku do znajomych. Od pierwszego dnia chciałam tylko dać wspaniałym ludziom piękne zapachy, które sama bardzo polubiłam. To wszystko sprawia, że każde zamówienie traktuję tak, jakby było ono dla moich najbliższych przyjaciół i rodziny.

Każda świeca Winter Bee jest przeze mnie osobiście projektowana, testowana, ręcznie nalewana i pakowana z troską o najwyższą jakość. Bazą moich świec jest wyłącznie naturalny, niemodyfikowany genetycznie wosk sojowy i sojowo-kokosowy, najwyższej jakości olejki zapachowe przyjazne weganom oraz bawełniane lub drewniane, bukowe knoty, aby świeca długo pachniała i zapewniała czysty płomień. 

Świece Winter Bee powstają z wosków pochodzących od odpowiedzialnych i etycznych dostawców, dbających o zrównoważone uprawy.

Dziękuję za odwiedzenie sklepu Winter Bee Candles - mam nadzieję, że zakochasz się w zapachach moich świec!

Jeśli możemy Ci w czymś pomóc, napisz do nas: sklep@winterbee.pl.

Do zobaczenia wkrótce!

Magda.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl